MENÜ

Yeni Sahra

Yeni Sahra Sporcu Magazaları Formalarının Üreticilerini en iyi şekilde göreceğiniz iletişim sayfasındaki adreste bulunan yerimizdir.

İstanbul´un forma üreticisi olarak bilinen ve bu işi çok uzun yıllardır yapan tek yeriz. Sektörde bir çok forma üreticisi diye web sitesi bulunan firmanın da imalathanesi olan FORMA MARKET son dönemde artan fiyatlar neticesinde kendi uygun fiyatlarını siz son kullanıcılara, okul takımlarına, spor kulüplerine sunabilmesi amacı ile web sitesini yayına almıştır.

Firmamız sizin için üretimine gireceği forma modellerinin baskıları doğrudan kumaşa işlenmektedir. Baskıların çıkmasının mümkün olmadığı bu modellerde dilediğiniz forma modelini, istediğiniz renk, isim, numara, reklam alanları, logo vb.. baskılar ile iletebilirsiniz. Siparişlerinizi sitemizde bulunan numaralarımız üzerinden veyahut whatsapp destek hattına tıklayarak verebilirsiniz. Ödemelerinizi ise uygun fiyatlar üzerinden firmamıza yapabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı kendi tasarımcılarımız tarafından yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda bizi aradığınızda direk imalthanemize bağlanacagınız için sorularınız da iletebilirsiniz.

Kadıköy ve bölgesinde bir çok spor kulübü bulunmaktadır. Bunlara yardımcı olmak isteriz. Detaylı bilgi ve uygun fiyatlar için hemen arayın.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :