MENÜ

Manisa Büyükşehir Belediyespor Şampiyon Oldu

Manisa Büyükşehir Belediyespor Şampiyon Oldu kulübü, ili ve tüm taraftarlarını FORMA MARKET Olarak tebrik ederiz.İzmirli ve Egeli futbol severleri şampiyonluğun arenasına davet ediyorum. Spor Toto 1. Lig’de mücadele veren ve son yıllarda alt yapıdan yetiştirtiği gençlerle tüm Türkiye’ye ve Avrupa’ya adını duyuran Altınordu Play Off mücadelesi veriyor. Hedef Süper Lig...

Spor Toto 2. Lig Kırmızı ve Beyaz Grup’ta bu sene mücadele veren 4 İzmir temsilcilerimiz Altay, Karşıyaka, Bucaspor ve Menemen Belediyespor kıyasıya mücadele verdikleri sezonda sona doğru yaklaştı. Sadece son 2 hafta kaldı. Beyaz Grup’ta Karşıyaka gibi köklü bir kulübün geçtiğimiz hafta bir alt lige düşmesi hepimizin içini acıttı. Bir kez daha gördük ki küslüklerin, kavgaların, kulübün kuyusunu kazmanın, kendi menfaatlerimiz uğruna sorumsuzca davranmanın kimseye faydası yok. Tam tersine zararı var.

Aynı grupta mücadele veren Altay ise lider Gümüşhanespor’un 1 puan gerisinde adım adım şampiyonluğa koşuyor. Kırmızı Grup’ta ise görüntü aynı. Kıran kırana geçen bir sezon. Adeta Şampiyonlar Ligi gibi. Üst ve alt sıralar alev alev. Menemen Belediyespor lider Hatayspor’un 2 puan gerisinde şampiyonluk mücadelesi veriyor. Bucaspor ise bir alt lige düşmemek için kurtuluş mücadelesi veriyor. Son 2 hafta kaldı. Bu takımlarımıza tüm İzmirlilerin birleşerek, kenetlenerek sonuna kadar tam destek vermesi gerekiyor.

Metin Oktay’ın, Gode Cengiz’in, Gürsel Aksel’in, Sait Altınordu’nun ve ismini sayamadığım İzmir futbolunun efsanelerinin ruhları, geleceğimizi aydınlatacaktır.
Birleşin, birleşelim. İzmir için İzmir futbolu için....

Yazar : Mehmet Demirtaş

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :