MENÜ

Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Kaliteli Dijital Forma Baskısı Fiyatları için istediğiniz sayı ve bedenlerde ürünlerin üretimini yapmaktayız.

Dünyanın yakından tanıdığı futbol veya basketbol kulüplerinin kullandığı forma kalıpları üzerinden kısa ya da uzun kol, bisiklet veya V yaka tercihinizi yaparak sipariş işlemlerine devam edebilirsiniz. Takım forması hazırlatırken şort ve tozluk siparişi de verebilir, sağlam ve uzun süreli kullanımdan sonra bile deforme olmayan ürünlerimizle rahat hareket etme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Cool-fit teknolojisiyle üretilen modellerimiz HD kalitesinden baskıyla sadece size veya kulübünüze özel hale getirilebilir. Online forma yapma işlemleri sırasında kalıp, renk, baskı, arma, isim, logo ve numarayı bize bildirerek tasarımı onaylayabilir ve siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eldivenden kolluğa, tozluktan tekmeliğe kadar aklınıza gelen her türlü ana ve yardımcı malzemeyi sitemizden tedarik edebilirsiniz.

Deforme yapmayan ürünlerimizi sipariş vermek isterseniz dilediğinizde adresimizde bizi ziyaret edebilir, dilerseniz de web üzerinden beğendiğiniz modelimizi sipariş verebilirsiniz.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :